top of page
Wit Logo Praktijk Lindenbos.png
Praktijk_Lindenbos_1.jpg

Wenst u een afspraak te maken?

Huisarts: bij voorkeur online.

Kinesist: bij voorkeur telefonisch of online.

Team psyche: bij voorkeur online.

Wenst u meer informatie?

Neem dan gerust telefonisch contact op. Of stuur uw vraag via e-mail of het onderstaande contactformulier.

Gelieve ons niet te mailen voor medische vragen, attesten of voorschriften.

Contact

Kortrijksestraat 359A, 3010 Kessel-Lo

Telefoon

Kinesist: 0485/080.069
Huisarts: 0467/005.220

Pedagoog: 0486/627.914

Begeleiding bij eetstoornissen: 0489/260.081

E-mail

Algemeen: info@praktijklindenbos.be Huisartsen: huisartsen@praktijklindenbos.be

Kinesisten: manus@praktijklindenbos.be
Cédric Mallé: cedric@praktijklindenbos.be
Liese Gerardi: liese@praktijklindenbos.be
Rani Ester: rani@praktijklindenbos.be

Nick Steyls: nick@praktijklindenbos.be

Yelina Vranckx: yelina@praktijklindenbos.be

Soukaina El-Ouardi: soukaina@praktijklindenbos.be

S(o)umaya El Houbba: soumaya@praktijklindenbos.be

Bedankt voor de inzending!

Contact

Ondernemingsnummers: 0560.976.635 | 0837.995.371 | 0560 956 245

bottom of page