top of page

Hoeraaaa, dokter Evalien vervoegt ons team!!!

Wij hebben geweldig groot nieuws. Dokter Sanne krijgt een nieuwe collega huisarts. Ontzettend blij zijn wij met dokter Evalien in ons team.

 

Dokter Evalien start op woensdagvoormiddagen vanaf 3/04/2024.  

 

Vanaf april 2024 zal er gedurende een periode van enkele maanden geleidelijk aan een verandering in de agenda plaatsvinden naar het nieuwe schema. Dokter Sanne haar schema zal hier en daar wijzigen om ruimte te maken voor dokter Evalien, die haar werkschema verder op zal bouwen.

 

Het dokterskabinet zal in de toekomst veel vaker bezet zijn. Echter, gezien we beide kleine kinderen hebben, kunnen we niet garanderen dat er continu een arts aanwezig is. We voorzien dit wel zo vaak als mogelijk.  

 

Ook onze belmomenten dragen bij aan een vlotte bereikbaarheid. Gelieve deze te respecteren,  zo kan iedereen die op raadpleging komt in alle rust geholpen worden.

 

Wees heel erg welkom,

Dokter Sanne, dokter Evalien

En de rest van team LindenbosComments


bottom of page